چ. آذر ۱۲ام, ۱۳۹۹

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان به مناسبت هفته محیط زیست

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

حسین سلیمی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان در پیامی روز جهانی محیط زیست را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

توجه به مقوله‌ی محیط زیست و اهمیت آن در زندگی امروز بشر امری است که نمی‌توان از آن به ‏سادگی عبور کرد؛ لزوم فرهنگ سازی در این مقوله وظیفه‌ای جدی است که حفاظت و حراست از آن باید مورد تاکید قرار بگیرد.
آلودگی ناشی از پسماندهای صنعتی، شکار، آتش سوزی‌های عمدی و غیرعمدی در جنگل‌ها، اجرای برنامه‌های توسعه بدون در نظر گرفتن ملاحظات محیط زیستی، تداوم ‏ورود آلاینده‌های شیمیایی به آب، هوا و خاک در مناطق مختلف از عواملی است که موجب گسترش ‏آلودگی‌های محیط زیست می‌شود. و این امر تبعات غیرقابل جبرانی را به طور مستقیم برکیفیت زندگی و سلامت جامعه خواهد داشت.
اگر چه در این راستا شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان در کنار وظیفه حیاتی تولید برق در این منطقه استراتژیک کشور، همواره حراست از محیط زیست را سرلوحه تمام برنامه های خود قرار داده است، لیکن دستیابی به محیط زیستی سالم و عاری از هرگونه آلودگی، عزمی جدی در جهت حفظ، نگهداری و بهره‌ برداری صحیح از مواهب و منابع زیبای زمین را می طلبد که این مهم، وظیفه همگانی است.
اینجانب ضمن تبریک روز جهانی محیط زیست به فعالان این حوزه و کارکنان اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان، از همت مدیران و تشکل‌های مردمی در جهت اشاعه فرهنگ زیست محیطی قدردانی می نمایم. با امید به اینکه در استفاده منطقی از آب و خاک به عنوان منابع حیاتی زمین کوشاتر باشیم.
حسین سلیمی
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید نیروی برق هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس