س. خرداد ۹ام, ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار

1 دقیقه خوانده شده

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «محمدعلی دادور» در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

طلایه داران جبهه آگاهی و پیام‎آوران واقعیت!

نگاه‌های دقیق و بیان نکته‌سنج‌تان را پاس می‌داریم و تک‌تک واژه های‌تان را که در خدمت بیان حق و حقیقت‌اند، ارج می نهیم. قلم زدن‌ شما قدم زدن بر زمین حق‌طلبی‌ست و کاملا مبرهن است که هیچ جامعه‌ای بدون ارج نهادن به اصحاب رسانه و ایجاد زمینه مساعد برای انتشار آزادانه اخبار و دسترسی آسان شهروندان به اطلاعات موثق پیشرفتی متوازن حاصل نمی‌کند، از این رو اگر همراهی و یاری شما نبود، امروز اقتدار و استقلال ایران اسلامی نیز چندان عینیت نداشت.

سختی‌های حرفه‌‌ای‌تان را درک می‌کنیم و خوب می‌دانیم که چگونه با جوهر وجودتان مشق عدالت‌خواهی می‌کنید. امیدواریم همواره یار و همراه ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس باشید تا بیش از پیش درخشش این پالایشگاه را در آسمان صنعت کشور نظاره‌گر باشیم.

بار دیگر فرا رسیدن ۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال بهروزی را برای شما آرزومندم. روزتان فرخنده و ایام به‌کام!

محمدعلی دادور

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *