پ. فروردین ۳ام, ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

1 دقیقه خوانده شده

مجید وفادار مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

مجید وفادار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

در پیام وی اینگونه آمده است:

در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان تأثیرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است، به نحوی که سلامت اجتماعی و صلابت هر جامعه‌ای را مرهون وجود خانواده‌های سالم و با تقوا دانسته است. اهمیت این موضوع در آموزه های دین مبین اسلام نیز با رعایت مکارم اخلاقی به عنوان رمز تعالی انسانی و عاملی درراستای حفظ امنیت روحی وروانی آحاد جامعه تبلور یافته است. در این میان آنچه که بیش از همه در توصیه های قرآنی و سخنان گهر بار ائمه معصومین سفارش مؤکد به آن شده؛ جایگاه نهاد خانواده، نقش تربیت در بنیان خانواده و رعایت تکریم و حفظ حرمت سالمندان و خردمندان به عنوان بزرگان خانواده و اجتماع بوده است.

از آنجائیکه نشر و ترویج فرهنگ احترام و تکریم سالمندان رسالت تک تک آحاد جامعه، نهاد ها و سازمانها است؛ از اینرو اداره حفاظت محیط زیست هرمزگان  نیز به عنوان سازمانی اخلاق مدار سعی بر آن داشته است با پاسداشت مقام و منزلت قشر معزز بازنشستگان این مهم را در بطن جامعه نهادینه نماید. عزیزانی که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده اند. مردان و زنانی که پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام بنیان های اقتصادی، صنعتی و نظام اداری کشور به شمار می روند. و تردیدی نیست که در گذار از این مسیر پر افتخار خانواده و همسران دلسوز و فداکار با حمایت، همراهی و دلگرمی خود نقشی بی بدیل داشته اند.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم، این روز را به خانواده های محترم محیط زیست  و همچنین بازنشستگان اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان تبریک عرض کنم.

مجید وفادار

مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *