ش. آذر ۱۵ام, ۱۳۹۹

پیام تبریک معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان به مناسبت ثبت جهانی بندرعباس به عنوان شهر خلاق در صنایع دستی و هنرهای مردمی

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در پیامی ثبت جهانی بندرعباس به عنوان شهر خلاق در صنایع دستی و هنرهای مردمی توسط یونسکو را به مردم هرمزگان تبریک گفت.

در این پیام آمده است؛
مردم هنرپرور و فرهنگ مدار هرمزگان، ثبت جهانی بندرعباس به عنوان شهر خلاق در صنایع دستی و هنرهای مردمی از جانب یونسکو مهر تائیدی بر غنای صنایع دستی و هنرهای مردمی این دیار و حکایت از اهمیت و جایگاه والای هنر در زندگی و حیات شماست.

اینجانب این رویداد بزرگ فرهنگی را به تمامی مردم هرمزگان و خصوصا هنرمندان بزرگوار این دیار که نقشی اساسی در زنده نگه داشتن صنایع دستی هرمزگانی داشته اند تبریک می گویم و از همه مدیران و مسئولانی که در این رابطه تلاش کردەاند سپاسگزاری و قدردانی می نمایم.

امید است در سایە توجهات حضرت باریتعالی و ذوق سرشار هنرمندان هرمزگان ، شهر بندرعباس همچنان بتواند مسیر تکامل وپویایی خود در همە عرصەهای هنری را طی کردە و بر گنجینەهای معنوی این سرزمین افزودە شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس