ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

پیام رئیس سازمان محیط زیست به گردهمایی آموزشی مدیران روابط عمومی محیط زیست استان ها در استان کرمان

پیام رئیس سازمان محیط زیست به گردهمایی آموزشی مدیران روابط عمومی محیط زیست استان ها در استان کرمان

روابط عمومی ها در هر سازمان و نهادی وظیفه اطلاع رسانی شفاف و دقیق و فرهنگ سازی برای مخاطبین و عموم مردم را بر عهده دارند. لیکن لازم به اذعان است که رویکرد دولت تدبیرو امید نسبت به محیط زیست و سایر حوزه های اجتماعی نیز باعث شده روابط عمومی ها از توجیه گری به عمل گرایی تغییر جهت دهند.

از آنجاییکه وظیفه روابط عمومی ، برنامه ریزی هماهنگی و اجرای فعالیت های ارتباطی و رسانه ای سازمان است ، لازم است که این فرایندها ، مبتنی بر اصول علمی و کاربردی این حوزه باشد و در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی ، به عنوان اصلی ترین مسیر ارتباطی سازمان ، فضای گفتگو و تعامل با رسانه ها ، علی الخصوص سازمان های مردم نهاد و آحاد جامعه از جانب روابط عمومی هموار شود.

د راین مسیر ، هر تلاش صادقانه ای که منجر به تقویت روحیه خودباوری و هم افزایی ظرفیت های پراکنده موجود در کشور شود ، شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن تاکید بر نقش مجوری آموزش های تخصصی در حوزه بهسازی فعالیت ها و عملکردهای سازمان حفاظت محیط زیست ، امیدوارم ارتقای کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی های استانی و ستاد سازمان در مسیر اعتای محیط زیست کشور ، بیش از پیش محقق گردد.

 

عیسی کلانتری

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس