ج. آذر ۱۴ام, ۱۳۹۹

پیام رییس حوزه هنری استان هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

هنرمندان و فعالان فرهنگی هنری نقش موثر و تعیین کننده ای در حفظ محیط زیست دارند
انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان هرمزگان در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست اظهار داشت : با توجه به بضاعت و امکانات موجود، هنرمندان و فعالان فرهنگی هنری نقش موثر و تعیین کننده ای در حفظ محیط زیست دارند و این مهم بدون مشارکت مردم و هنرمندان دغدغه مند در عمل امکان پذیر نیست.
وی در ادامه افزود : همه ما باید تلاش کنیم تا حفظ محیط زیست به صورت یک فرهنگ عمومی درآید لذا ضروری به نظر می رسد که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های ویژه و جامعی را انجام داد.
رییس حوزه هنری هرمزگان تصریح نمود : در سالهای گذشته همکاریهای مناسبی در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی هنری از جمله تولید مستند خورآذینی ، برگزاری جشنواره بین المللی فیلم سبز و …. با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان صورت گرفته ، لذا آمادگی خود را برای ادامه این روند و مشارکت گسترده و مستمردر حفاظت از محیط زیست با به کارگیری مسئولیت اجتماعی هنرمندان در این زمینه اعلام می‌داریم.
انوشیروان پیش دار در پایان افزود : نهادینه شدن یک اندیشه و تفکر در جامعه مستلزم ابزارهای گوناگونی است که مهمترین آن ، ابزار هنر است چراکه با استفاده از هنر ، می توان مسائل مختلفی را به نسل‌های آینده منتقل نمود لذا حوزه هنری هرمزگان در این راستا از تمامی هنرمندان دعوت می نماید در جهت ترویج فرهنگ محیط زیست و ایجاد جامعه ای پاک به خلق آثار هنری پرداخته ، چرا که معتقدیم در جهان امروز ابزار هنر می‌تواند با اصالت و درستی برنامه‌ها ، در تحقق اهداف و آرمان‌های جامعه ، نقش بسزایی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس