ش. اسفند ۹ام, ۱۳۹۹

چلسی در توفان سه دقیقه‌ای لیورپول گم شد

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ایرنا: بازیکنان تیم فوتبال لیورپول یکشنبه شب در حساس ترین دیدار هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس تیم چلسی را مغلوب و به صدر جدول رده بندی این لیگ نقل مکان کردند.

خلاصه بازی لیورپول ۲- چلسی ۰

شاگردان « یورگن کلوپ » دراین دیدار تماشایی که درورزشگاه « آنفیلد» شهر بندری لیورپول برگزار شد با برپایی توفانی سه دقیقه ای که دو گل برای این تیم به همراه داشت تیم چلسی را محو کردند.

هر دو گل این دیدار در نیمه دوم به ثمر رسید ابتدا « سادیو مانه » دردقیقه ۵۱ و سپس « محمد صلاح » دردقیقه ۵۳ برای تیم لیورپول دراین دیدار گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند این بازی خانگی را برای تیم خود به ارمغان آوردند.

لیورپول با شکست چلسی به صدر بازگشت
لیورپول با شکست چلسی به صدر بازگشت

تیم لیورپول با کسب برتری دراین دیدار ۸۵ امتیازی شد و درحالی درصدر جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت که به نسبت تیم دوم منچسترسیتی یک بازی بیشتر دارد.

تیم چلسی نیز با قبول این شکست و ۶۶ امتیاز اندوخته خود با یک پله سقوط به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتررفت.

براساس آمار در این دیدار تماشایی بازیکنان لیورپول در ۶۲ درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را دراختیار خود داشتند.
شاگردان کلوپ ۱۵ حمله موفق بر روی دروازه چلسی طراحی که ۷ حمله آنان درچارچوب دروازه حریف قرارداشت.

آنان دراین بازی ۹ بار موفق به زدن ۹ کرنر شدند این درحالی است که بازیکنان تیم چلسی تنها ۲ ضربه کرنر به روی دروازه لیورپول ارسال کردند.

آبی های شهر لندن دراین دیدار شش حمله برروی دروازه قرمزهای شهر بندری لیورپول درحالی طراحی کردند که نیمی از این حملات درچارچوب دروازه حریف جای داشت.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس