ج. اردیبهشت ۲۴ام, ۱۴۰۰

ژاوی، غایب بزرگ السد برابر پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ورزش سه ؛ شاید خوشحال کننده ترین خبر برای برانکو در دوحه از اردوی  السد رسیده باشد. با اعلام لیست بازیکنان این تیم از سوی سرمربی پرتغالی نام ژاوی هرناندز در لیست غایبان قرار گرفته است تا بزرگترین غایب بازی فردا دو تیم این بازیکن سرشناس و اسپانیایی باشد.


سال گذشته پرسپولیسی ها چهار دیدار با السد انجام دادند که در  همه آنها ژاوی نقش اصلی را در میانه میدان ایفا کرد و بازیکنان پرسپولیس را به دردسر انداخت.  به‌خصوص در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی که این بازیکن فرصت داشت در دقایق پایانی گل برتری السد را به ثمر برساند و آنها را به جای نماینده ایران راهی فینال مسابقات کند اما علیرضا بیرانوند ژاوی  را از رسیدن به هدفش باز داشت.


ژاوی در اولین بازی السد برابر الاهلی عربستان نیز باید بود تا بازی این تیم دچار سردرگمی خاصی شود و در پی آن باخت با نتیجه دو گل در کارنامه شاگردان فریرا ثبت شد. حالا او به علت مصدومیت بازی با پرسپولیس را هم از دست داده است و فرصت انتقام برابر شاگردان برانکو علی خصوص بیرانوند را حداقل تا بازی برگشت نخواهد داشت.


 اما در غیاب او ستاره های سرشناسی لیست تیم السد برابر پرسپولیس را پر کرده‌اند. بغداد بونجاح ستاره آفریقایی این تیم در کنار عبدالحسن کریم،  اکرم عفیف،  حسن الهیدوس و بوعلام خوخی   از جمله ستاره های قطری السد هستند که  چندی قبل قهرمانی در آسیا را تجربه کردند و حالا برابر پرسپولیس قرار می گیرند.


بازی این دو تیم فردا از ساعت ۱۹:۱۵  در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار می شود و شاگردان برانکو به دنبال تکرار پیروزی تاریخی شان در مرحله نیمه نهایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *