ی. آذر ۹ام, ۱۳۹۹

کسب رتبه نخست بندر شهید باهنردرحوزه جذب و عملکرد پروژه های عمرانی

کسب رتبه نخست بندر شهید باهنردرحوزه جذب و عملکرد پروژه های عمرانی/ اسکله سیریک ، جلوتر از برنامه زمانبندی درحال اجراست /۱۴ پروژه مطالعاتی در سال جهش تولید در دستورکار قراردارد

مدیراداره بنادر ودریانوردی شهیدباهنربااشاره به رشد۲۰۰درصدی پروژه های عمرانی و تحقق ۹۶ درصدی برنامه های این بندر در حوزه جذب و عملکرد ، از کسب رتبه نخست در این بخش در بین بنادر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  “حمیدرضا محمد حسینیدر این باره گفت: در راستای رتبه بندی عملکرد پروژه های عمرانی از سوی دفتر مدیریت کنترل پروژه سازمان بنادر و دریانوردی، بندر شهید باهنر با رشد ۲۰۰ درصدی پروژه های عمرانی و رشد ۹۶ درصدی  در حوزه جذب و عملکرد توانست رتبه نخست را در بین بنادر تجاری کشور به خود اختصاص دهد .

وی فرآیند های مدیریت پروژه های عمرانی در کلیه سطوح، اعم از هزینه،کیفیت و ارزیابی ریسک را به عنوان  مهمترین مولفه های مورد بررسی دفتر مدیریت کنترل پروژه سازمان بنادر و دریانوردی عنوان کرد.

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر بیان داشت: در سال ۹۸ اعتباری که به بخش عمرانی تخصیص یافته از رشد ۲۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است .

این مقام مسئول عمده این پروژه ها را در جاسک لایروبی حوضچه این بندر، استحصال اراضی، محصور سازی اراضی پشتیبانی، تعمیرات اساسی ۷ پست اسکله، احداث ساختمان مرجع دریایی، اجرای سیستم کشف و اعلام حریق و ساخت ۱۰۴ متر اسکله بندر سیریک عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این پروژه به لحاظ اجرا جلوتر از برنامه زمانبندی شده در حال انجام است .

حمید رضا محمد حسینی به پروژه های مطالعاتی بنادر شرق استان نیز اشاره ای داشت وگفت :  ۱۴پروژه مطالعاتی در حوزه های مختلف نظیر نوسازی آسفالت، سیستم اعلام حریق و تعمیرات اساسی در بنادر مرکز و شرق، همچنین نوسازی ساختمان های کمرگ و امور بندری، مطالعات سردرب و طرح هدایت سرریز آب  بندر باهنر از جمله مهمترین این پروژه ها است که در دستورکار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس