ج. آبان ۹ام, ۱۳۹۹

کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

🔸 سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از بهسازی و رفع اشکالات کشتارگاه سنتی این شهر خبر داد و گفت: اخذ مجوز فعالیت کشتارگاه نیمه‌صنعتی از سوی دستگاه‌های مربوطه دنبال می‌شود.

🔸 به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، احمد ملائی نسب در این ارتباط اظهار کرد: آماده‌سازی کشتارگاه نیمه‌صنعتی شهرداری بندرعباس در حال انجام است.
🔸 وی با اشاره به اینکه روند اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های مربوطه مانند دامپزشکی، مرکز بهداشت و غیره دنبال می‌شود، افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم، کار تجهیز و انجام اقدامات نهایی برای بهره‌برداری کامل نیز دنبال می‌شود.
🔸 این مقام مسئول ادامه داد: در صورت راه‌اندازی این سالن کشتار، شاهد تاثیر مثبت در تامین گوشت قرمز شهر بندرعباس خواهیم بود.
🔸 سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه کشتار نیمه‌صنعتی بندرعباس در گذشته دچار برخی نواقصی بوده که اکنون در حال رفع است، ادامه داد: احداث زیرساخت‌های لازم به منظور فراهم‌سازی فضای مناسب برای شهروندان و کارکنان و همچنین زیباسازی محوطه کشتارگاه سنتی نیز در دستور کار قرار دارد.
🔸ملائی نسب در تشریح سایر اقدامات در حال انجام کشتارگاه بندرعباس گفت: سالن انتظار مراجعه کنندگان به صورتی که امکان نظارت مستقیم را نیز داشته باشند، در حال انجام است که تمامی این اقدامات طی دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.
🔸 وی در انتها نیز عنوان کرد: به منظور نظارت بر رعایت اصول اسلامی ذبح و همچنین بررسی سلامت دام، دفتر ناظر شرعی و دامپزشک نیز در سوله کشتارگاه سنتی احداث می‎‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس