ش. اسفند ۹ام, ۱۳۹۹

کشف بزرگ‌ترین محموله قاچاق سوخت

کشف بزرگترین محموله قاچاق سوخت

سردار عزیزالله ملکی فرماندهی نیروی انتظامی استان هرمزگان در خصوص کشف بزرگترین محموله قاچاق سوخت به میزان ۲۸۷ میلیون لیتر در استان هرمزگان بیان کرد : در اواخر سال گذشته خبری را به پلیس آگاهی داشتیم در مورد قاچاق سوخت، و با پیگیری های تخصصی، متوجه شدیم افرادی در قالب یک شرکت سوری بصورت سازمان یافته به اسکله شهید رجایی منتقل و به عنوان فراورده های نفتی صادراتی از کشور خارج می‌نموده. البته این شرکت فقط مجاز به صادرات محصولات ثبت شده در پرونده صادرات میکرده است که متاسفانه برخلاف آن اقدام به قاچاق سوخت نموده است.

سردار ملکی افزود : با گستردگی قاچاق فراورده های نفتی توسط شرکت مذکور مشخص شد این شرکت فراورده های نفتی کشور را از خارج میکردند.
در خالی که طبق مجوزات مربوطه فقط مجاز به صادرات دیگر فراورده های نفتی بوده است

وی خاطرنشان کرد : با اقتدار مرجع قضایی این پرونده در حال رسیدگی است ، همچنین شایان ذکر است ۲۸ پرونده مربوط به این کشف بزرگ در اختیار مراجع قضایی گذاشته شده‌است.

فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد ؛ در سال ۱۳۹۷ در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که این مهم فقط با لطف خدا و زحمات شبانه روزی پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی و پلیس های تخصصی بوده است.

شایان ذکر است انواع قاچاق مخصوصا” قاچاق سوخت ضربه های شدیدی به بدنه اقتصاد کشور وارد می آورد که گاهی جبران آن غیر ممکن خواهد بود

خبر تحلیلی به زودی منتشر خواهد شد

”بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس