چ. اردیبهشت ۱ام, ۱۴۰۰

کلنگ آغاز عملیات اجرایی پل بیدان به زمین زده شد

عملیات اجرایی پل بیدان با حضور نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان ،معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان و تعدادی از مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی استان و شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علی علیزاده در این آئین که به مناسبت دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی روی داد اضهار کرد: پل بیدان دارای ۳ دهانه ۲۰ متری است و با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال احداث میگردد.

علیزاده پیرامون مزیتهای احداث این پروژه نیز افزود: به علت عمق و سرعت آب رودخانه در فصل بارش، با احداث این پل یکی از نقاط حادثه خیز رفع و تردد ایمن وسایط نقلیه ممکن خواهد داشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: امید است با تامین به موقع اعتبارات مورد نیاز این پل ظرف مدت یک سال احداث و به بهره برداری رسد.

دکتر ایرج حیدری معاون استاندار هرمزگان نیز با تقدیر از وحدت مسوولین شهرستان رودان گفت: تا زمانی که اعتبار  پروژه ای به تصویب نرسیده باشد مبادرت به انجام شروع آن نخواهیم کرد، کلنگ پل مذکور نیز بنا به ضرورت و سیلابی بودن مسیر پس از تصویب به زمین زده شد.

حیدری در پایان خاطر نشان کرد : با نیک اندیشی مسئولین قدم های پیشرفت شهرستان رودان تسریع خواهد شد.

شهرستان رودان با بیش از ۱۲۴ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *