ش. آذر ۸ام, ۱۳۹۹

کنترل قیمت ها و نرخ کرایه ها در هرمزگان با جدیت پیگیری می شود

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر ایرج حیدری در چهارمین جلسه ویدیو کنفرانس ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران با اشاره به اهمیت کنترل بازار، عنوان کرد: تمامی امکانات و ظرفیت ها برای کنترل قیمت ها در هرمزگان بسیج گردیده است.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به اهمیت کنترل قیمت ها ستاد تنظیم بازار استان به صورت منظم با برگزاری جلسات تنظیم بازار با فرمانداران این مهم را پیگیری و دنبال می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بازدید سرزده از وضعیت بازار و حمل و نقل مناطق مختلف استان هرمزگان از دیگر برنامه‌های معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان برای رصد بازار است و تاکنون از وضعیت بازار و سرویس حمل و نقل دو شهرستان شرق استان به صورت سرزده بازدید بعمل آمده است.

حیدری با تاکید بر کنترل نرخ وانت بار ها تصریح کرد: با توجه به توزیع بخشی از ارزاق عمومی مردم به وسیله وانت بارها نظارت بر نرخ این صنف و جلوگیری از هرگونه افزایش غیرقانونی در این بخش مهم و ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر ساماندهی حمل و نقل عمومی برون شهری استان، خاطرنشان کرد: با ساماندهی و تقویت حمل و نقل عمومی در مناطق مختلف استان هرمزگان شرایط ارائه خدمات مطلوب به مردم فراهم و از ایجاد هرگونه نارضایتی و سواستفاده های احتمالی جلوگیری بعمل می آید و در این زمینه فرمانداران، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهرداران و سایر دستگاه های ذیربط مسئولیت مهمی دارند.

حیدری اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد تنظیم بازار کارها در حوزه کنترل قیمت ها را به صورت جدی و با دقت بسیار بالا دنبال نمایند.

وی گفت: دغدغه هایی که صیادان هرمزگانی و فعالان حوزه حمل و نقل عمومی استان در زمینه تامین سوخت دارند در جلسه تنظیم بازار کشور به وزرای کشور و صمت منعکس خواهد شد تا در این زمینه چاره ای اندیشیده شود و مشکلات این بخش ها در زمینه سوخت مرتفع گردد.

حیدری تصریح کرد: حفظ اشتغال و معیشت خانواده های مسافربرهای شخصی برون شهری استان از اهمیت بسزایی برخوردار است و ساماندهی این بخش با جدیت دنبال می گردد.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت سرویس مدارس و ساماندهی سرویس ها در سامانه سپند برای دریافت سوخت از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط دنبال گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فرمانداران در زمینه مدیریت و پیشبرد امور شهرستان ها اختیار تام دارند و باید با برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی در مسیر افزایش رضایت مردم گام بردارند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس