ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

کیش بخشی از هویت و تاریخ هرمزگان است

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مسعود پاکزاد در نشست مشترک مدیران اقتصادی استان هرمزگان با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جزیره کیش در بندرعباس با اشاره به اهمیت جزیره کیش، عنوان کرد: کیش بخشی از هویت ، تاریخ و خاک استان هرمزگان است.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم با همکاری و هم افزایی نزدیک، مناطق آزاد را در مسیر کار اصلی خود، رونق فعالیت های اقتصادی و تجاری و تسهیل در صادرات و واردات سوق دهیم.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با استقبال از حضور سرمایه گذاران جزیره کیش در استان، خاطرنشان کرد: استانداری هرمزگان از حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جزیره کیش برای حضور و سرمایه گذاری در مناطق ویژه اقتصادی و سایر مناطق دارای ظرفیت سرمایه گذاری استان در زمینه های مختلف صنعتی، کشاورزی ، شیلاتی و گردشگری دعوت ، حمایت و استقبال می کند.

پاکزاد افزود: باید با بهره گیری از ظرفیت مناطق آزاد استان و برقراری ارتباط بیشتر این مناطق با سرزمین اصلی مشکلات موجود در استان را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به نقش مهم مناطق آزاد تجاری برای عبور کشور از شرایط تحریم های ظالمانه دشمنان، اظهار داشت: مناطق آزاد تجاری و اقتصادی می بایست نقش خود را در شرایط تحریم های ظالمانه دشمنان و دور زدن این تحریم ها به خوبی ایفاء نمایند و در این رابطه رسالت مهمی بر عهده دارند.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کیش در شرایط ویژه کنونی کشور که به واسطه تحریم های ظالمانه دشمنان به وجود آمده است باید از تجربه های خود برای دور زدن تحریم ها و عبور از این شرایط حساس نهایت بهره را ببرند.

شایان ذکر است، این نشست که به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در محل هتل هما بندرعباس برگزار شد، مدیران بخش های مختلف اقتصادی استان نظیر مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، ناظر گمرکات استان ، مدیر کل امور مالیاتی استان ، دبیر شورای هماهنگی بانک های استان و مدیران عامل بانک های هرمزگان نیز حضور داشتند که در این جلسه به ارائه نقطه نظرات خود برای رونق فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در استان پرداختند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *