ج. اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۹

گردشگری اولویت اصلی شهرداری بندرعباس؛ رونمایی از سامانه جامع گردشگری شهر بندرعباس

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس از رونمایی سامانه جامع گردشگری شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، حسین اخلاقی با اعلام این خبر اظهار کرد: گردشگری و کمک به ایجاد زیرساخت های بیشتر در این حوزه یکی از اصلی ترین دغدغه های شهرداری بندرعباس در این دوره مدیریتی بوده است.

وی افزود: صنعت توریسم می‌تواند به یکی است پایدارترین منابع درآمدی برای شهرها و شهرداری ها تبدیل شود که ایجاد زیرساخت‌های لازم در این زمینه یک نیاز اساسی است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه زیرساخت های الکترونیک در این حوزه مورد توجه بسیاری از گردشگران و شهروندان قرار دارد خاطرنشان کرد: سامانه جامع گردشگری شهر بندرعباس توسط کارشناسان خبره سازمان فاوا شهرداری بندرعباس ساخته شده و در نخستین روز نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور در آیینی با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور رونمایی شده است.

اخلاقی خاطرنشان کرد: این سامانه عمده نیازهای دسترسی گردشگران به اطلاعات اماکن تاریخی، جاذبه های طبیعی و گردشگری و همچنین سایر نیازهای ضروری مانند داروخانه، رستوران ها و غیره را دارد.

اضافه می‌شود، نهمین نمایشگاه بزرگ مدیریت شهری و روستایی کشور از ساعت ۱۷ الی ۲۲ یکم تا سوم اسفند ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر بندرعباس برپا بوده و آماده بازدید علاقمندان است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس