🇮🇷🇮🇷پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات

✅تشکر و قدردانی دکتر همتی از تلاش‌های مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در هرمزگان ✅استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات به تمامی فعالان این عرصه، از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات و تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی […]

✅تشکر و قدردانی دکتر همتی از تلاش‌های مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در هرمزگان

✅استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات به تمامی فعالان این عرصه، از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات و تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در استان هرمزگان تشکر و قدردانی کرد.

دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران در عرصه ارتباطات رشد قابل توجهی را به ویژه در سالیان اخیر تجربه کرده است و دولت تدبیر و امید نیز از ابتدای فعالیت یکی از برنامه های مهم خود را دسترسی آسان مردم در تمامی مناطق کشور به وسایل ارتباطی قرار داد و امروز شاهد هستیم که شهرها و روستاهای سراسر کشور از جمله در استان هرمزگان، تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گرفته اند و این ابزارها و تکنولوژی های نوین ارتباطی موجب سهولت بیشتر در زندگی مردم از جمله در زمینه‌های آموزش، اطلاع رسانی و کسب و کار شده است.

در عرصه ارتباطات، روابط عمومی ها نهادی مهم برای برقراری ارتباط با مخاطبین و جامعه هدف دستگاه های اجرایی محسوب می شوند و هر دستگاه، نهاد و سازمان، برای رسیدن به موفقیت باید تقویت روابط عمومی را به عنوان بازوی مهم مجموعه خود مورد توجه قرار دهد.

تصویرسازی مناسب و انعکاس خدمات و اقدامات دستگاه‌ها نیازمند مهارت و دانش روز در روابط عمومی هاست و در این زمینه باید ابزارهای نوین به شکل مناسب به کار گرفته شود.

همچنین روابط عمومی ها باید نیازها و دغدغه های مردم در حوزه فعالیت خود را احصا و به سازمان مربوطه منتقل کنند تا راهکار مناسب برای رفع دغدغه ها در نظر گرفته شود.

در طول بیش از یک سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا، روابط عمومی ها در خط مقدم اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی برای پیشگیری و مقابله با این ویروس قرار داشتند و تلاش‌های بسیاری را در این عرصه انجام دادند که باید همچنان تداوم پیدا کند.

همچنین با توجه به در پیش بودن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، روابط عمومی ها با آگاهی بخشی می‌توانند بستر مناسبی برای افزایش شور و نشاط و حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، فراهم کنند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات به تمامی فعالان این عرصه، از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات و تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم در عمل به وظایف مهم خود موفق و موید باشند.

فریدون همتی
استاندار هرمزگان