پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

۱۶پروژه گردشگری هرمزگان در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

1 دقیقه خوانده شده

مدیرکل میراث ‌فرهنگی استان هرمزگان با گرامیداشت هفته دولت از افتتاح ۱۶ پروژه گردشگری با سرمایه‌گذاری بیش از  20 میلیارد تومان در این هفته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، رضا برومند با بیان این مطلب افزود:  طرح‌های قابل افتتاح شامل ۱۴ اقامتگاه بومگردی با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان در بندرعباس، بستک، هرمز، حاجی آباد پارسیان، بندرلنگه و سیریک است که با بهره‌برداری از آنها زمینه اشتغال ۶۹ نفر فراهم می‌شود.

او با اشاره به اینکه دو زیر ساخت گردشگری نیز در این هفته به بهره برداری می رسد، افزود: زیر ساخت گردشگری گوهردو سیریک و تخت بندرعباس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان در این هفته به بهره برداری می رسد.

برومند در خصوص پروژه هایی که در این هفته کلنگ زنی و آغاز به کار می کنند، افزود: ایجاد زیر ساخت های گردشگری خورآذینی در شهرستان سیریک، ایجاد زیر ساخت گردشگری طبل در شهرستان قشم و ساماندهی و معرفی و ارتقا گردشگری سواحل مکران در هفته دولت کلنگ زنی می شوند.

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ادامه داد: همچنین دو مجتمع تفریحی گردشگری در شهرستانهای حاجی آباد و قشم (لارک) و دو سفره خانه سنتی در شهرستانهای بستک و قشم (لارک) نیز در این هفته کلنگ ساخت  آنها به زمین زده می شود.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *