آغاز به کار پنجمین نمایشگاه حمل ‌و‌ نقل با حضور وزیر راه ‌و ‌شهرسازی

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه حمل ‌و‌ نقل با حضور وزیر راه ‌و ‌شهرسازی/ برپایی  غرفه بندر شهید رجایی با ارائه آخرین دستاوردهای بندری و دریایی پنجمین نمایشگاه حمل ‌و‌ نقل، لجستیک و صنایع وابسته به مناسبت هفته حمل و نقل صبح امروز(یکشنبه) با حضور رستم قاسمی، وزیر راه‌ و شهرسازی در محل مصلی امام […]

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه حملو‌ نقل با حضور وزیر راهوشهرسازی/ برپایی  غرفه بندر شهید رجایی با ارائه آخرین دستاوردهای بندری و دریایی

پنجمین نمایشگاه حملو‌ نقل، لجستیک و صنایع وابسته به مناسبت هفته حمل و نقل صبح امروز(یکشنبه) با حضور رستم قاسمی، وزیر راه‌ و شهرسازی در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران گشایش یافت.

به گزارش ( صدای گامبرون ) ، پنجمین نمایشگاه حملو‌ نقل، لجستیک و صنایع وابسته پس از چهار دوره برگزاری موفق با حمایت وزارت راه و شهرسازی و با شعار «توسعه زیرساخت، نوسازی ناوگان و حمل و نقل کارآمد» در سالن شبستان مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

پنجمین نمایشگاه حمل‌ و‌ نقل، لجستیک و صنایع وابسته با هدف ایجاد روابط تجاری، با حفظ روابط گذشته صنعت حمل و نقل برای معرفی تولیدات و نوآوری‌ ، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران با فن‌آوری‌های روز دنیا در کنار بررسی کیفیت محصولات صنعت حمل و نقل از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه در محل مصلی تهران دایر می باشد.

در بخش اصلی این نمایشگاه غرفه سازمان بنادر و دریانوردی در فضایی به وسعت ۲۵۰ متر مربع جانمایی شده و در پیشانی آن غرفه منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، به عنوان بزرگترین بندر تجاری کشور قرار گرفته است.

در این غرفه آخرین پروژه‌های سرمایه‌گذاری، تجهیزات فنی و لجستیکی، معرفی دستاوردهای علمی، پژوهشی و تکنولوژی صنعت دریایی و دریانوردی، آخرین تعاملات و مراودات تجاری با کشورهای اوراسیا و همچنین اطلاعات تخصصی مربوط به حوزه‌های دریایی و بندری از جمله مخاطرات دریایی، فعالیت‌های پشتیبانی، صنعتی و نفتی ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ کتابچه های راهنمای سرمایه‌گذاری، بروشور و پخش ﻓﯿﻠﻢ های ﻣﺴﺘﻨﺪ به تصویر درآمده است.

غرفه بندر شهید رجایی که در مجموعه نمایشگاهی سازمان بنادر و دریانوردی واقع شده از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ بعدازظهر ،پذیرای سرمایه گذاران و علاقه‌مندان به صنعت حمل و نقل دریایی خواهد بود.

در نمایشگاه امسال بیش از ۲۲۳ شرکت دولتی و خصوصی (۱۰ درصد بخش دولتی و ۹۰ درصد بخش خصوصی), ۴۰ استارتاپ، ۲۲ شرکت دانش‌بنیان حضور دارند. همچنین نمایندگانی از کشورهای ژاپن، چین، فرانسه، روسیه، سوئد در نمایشگاه حاضر هستند.

شایان ذکر است، کشتیرانی، حمل و نقل دریایی، صنایع کشتی سازی، صنایع فراساحل نفت و گاز،خدمات دریایی و بندری، ساخت، تجهیز و توسعه بنادر، امور نظامی و دفاعی، اقیانوس شناسی و هواشناسی، الکترونیک و مخابرات،حقوق دریایی، نقشه برداری و هیدروگرافی، تجسس و نجات دریایی، محیط زیست دریایی، گردشگری و تفریحات دریایی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، انجمن ها و اتحادیه های و دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی و علوم وفنون دریایی از جمله ارگان های حاضر در پنجمین نمایشگاه حملو‌ نقل، لجستیک و صنایع وابسته می باشند.