آغاز سال تحصیلی جدید با جشن مهر در مجتمع آموزشی مولوی شهرک مروارید

دانش آموزان مجتمع آموزشی مولوی شهرک مروارید شرکت پالایش نفت بندرعباس سال تحصیلی جدید را آغاز کردند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس، با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس دانش آموزان مقاطع پیش دبستانی و دبستان دوره اول و دوم و متوسطه دوره اول […]

دانش آموزان مجتمع آموزشی مولوی شهرک مروارید شرکت پالایش نفت بندرعباس سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس، با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس دانش آموزان مقاطع پیش دبستانی و دبستان دوره اول و دوم و متوسطه دوره اول و دوم در مجتمع آموزشی مولوی سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند.

مجتمع آموزشی مولوی شهرک مروارید شرکت پالایش نفت بندرعباس دارای ۲۲ هزار و ۵۰۰ متر فضای آموزشی با بیش از هزار و ۲۰۰ دانش آموز دختر و پسر است.

در مراسم جشن بازگشایی مدارس، مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: در موفقیت تحصیلی چهار رکن فضای آموزشی، کادر آموزشی، دانش آموز و خانواده نقش اساسی و مهم دارند.

مهندس نامور در جمع دانش آموزان، مدیران و دبیران مجتمع آموزشی مولوی افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی هیأت امنای آموزشی و مدیران، فضای آموزشی مناسب آماده سازی شد و مربیان و دبیران با تجربه و مشاوران تحصیلی نیز جذب شدند.

وی با اشاره به آمار قابل قبول پذیرفته شدگان مجتمع آموزشی مولوی در دانشگاههای سراسری بیان داشت: دانش آموز باید هدف، پشتکار و انگیزه داشته باشد و در این راه اولیاء نقش مهمی دارند و در این رابطه اولیاء دانش آموزان باید ارتباط مستقیم خود را با مدرسه حفظ کنند و پیگیر وضعیت تحصیلی فرزندان خود باشند.

وی با بیان اینکه در کنار یادگیری دانش و تحصیل علم، اخلاق مداری و پرورش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تصریح کرد: اخلاق و فرهنگ زیربنای توسعه و پیشرفت است.