آغاز عملیات احداث فوندانسیون دکل مخابراتی مجتمع مکران جاسک/ برقراری ارتباط ایمن و پایا با مراکز جستجو و نجات دریایی

“حمیدرضا محمد حسینی تختی” با اشاره به آغاز عملیات احداث فوندانسیون دکل مخابراتی مجتمع مکران جاسک افزود: با نصب و راه‌اندازی این دکل امکان ارتباط مخابراتی و اینترنتی بصورت پایا و دائمی فراهم می‌شود. وی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این دکل به برقراری ارتباط ایمن و پایا با مراکز جستجو و نجات دریایی و نیز […]

“حمیدرضا محمد حسینی تختی” با اشاره به آغاز عملیات احداث فوندانسیون دکل مخابراتی مجتمع مکران جاسک افزود: با نصب و راه‌اندازی این دکل امکان ارتباط مخابراتی و اینترنتی بصورت پایا و دائمی فراهم می‌شود.

وی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این دکل به برقراری ارتباط ایمن و پایا با مراکز جستجو و نجات دریایی و نیز تماس سریع در مواقع بروز حوادث اشاره کرد.

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: درحال حاضر مراحل عقد قرارداد با شرکت‌های خصوصی تنظیم و عملیات اجرایی زیرساختی و احداث فوندانسیون سازه در محل جانمایی آغاز شده است.

محمدحسینی تختی افزود: این دکل  از نوع خود ایستا چهار وجهی و مناسب برای نصب انواع آنتن وایرلس و لینک‌های رادیویی، آنتن های UHF و VHF بوده که در مدت یک‌ماه مراحل نصب و راه‌اندازی آن پایان خواهد یافت. لازم به ذکر است؛ بندر بونجی منطقه‌ای در غرب شهرستان بندر جاسک است و تا مرکز شهرستان ۷۵ ک