آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس علیه ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس آغاز شد. به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا، حفظ سلامت کارکنان و استمرار ایمن تولید، واکسیناسیون کارکنان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان علیه کرونا آغاز شد. در […]

واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس علیه ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس آغاز شد.

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا، حفظ سلامت کارکنان و استمرار ایمن تولید، واکسیناسیون کارکنان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان علیه کرونا آغاز شد.

در روز آغاز واکسیناسیون که با استقبال گسترده پرسنل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس رو به رو بود، در راستای تشویق پرسنل به انجام واکسیناسیون، مدیران این شرکت از افراد پیشگام برای تزریق واکسن بودند.

در این طرح که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در حال اجرا است، روزانه ۴۵۰ نفر از کارکنان پرتلاش پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس دوز اول واکسن خود را دریافت می‌کنند.

با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بنا است تمامی کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس طی روزهای آتی واکسینه شوند تا با سلامت کامل، تضمین امنیت سبد سوخت کشور را به ارمغان آورند.

گفتنی است پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس با بالغ بر ۴ هزار نفر پرسنل جوان، وظیفه خطیر تولید و تضمین امنیت نیمی از سبد سوخت کشور را ایفا می‌کند و سلامت کارکنان آن از اولویت‌های مدیران این مجموعه به شمار می‌رود.