آقای استاندار ، بنده انتصابتان را تبریک نمیگویَم…

آقای استاندار ، بنده انتصابتان را تبریک نمیگویم…   سلام علیکم   جناب آقای استاندار طبق اخبار منتشره از حضرتعالی و جلسه حضوری که با چند تن از دوستان و مطالبه گران استان بحضورتان رسیدیم ، اولین و مهمترین مطلبی که در ذهن هر فرد دلسوز و خدمتگزار نقش می‌بندد ،حضور مدیری میدانی،خلاق، توانمند ،انقلابی […]

آقای استاندار ، بنده انتصابتان را تبریک نمیگویم…

 

سلام علیکم

 

جناب آقای استاندار طبق اخبار منتشره از حضرتعالی و جلسه حضوری که با چند تن از دوستان و مطالبه گران استان بحضورتان رسیدیم ، اولین و مهمترین مطلبی که در ذهن هر فرد دلسوز و خدمتگزار نقش می‌بندد ،حضور مدیری میدانی،خلاق، توانمند ،انقلابی و ولایتمدار در راس مدیریت استان است واین خود نیز نوید بسیار خوبی  درارتفا سطح و کیفیت مدیریتی استان را میدهد.

آقای استاندار بنده به شما تبریک نمی گویم ، بلکه برای شما دعا و آرزوی موفقیت میکنم تا در این منصب خطیر، موفق و پیروز باشید.

جناب استاندار،کار در استان هرمزگان بسیار سخت است و متاسفانه مدیران پیش از شما نیز کار را بر شما سخت تر نیز کرده آند.

آقای استاندار،حرفی نزنید که نتوانید به آن عمل کنید.

آقای استاندار ، بد نیست که نسخه تبلیغاتی و عوام فریبانه مدیران بومی و غیر بومی را درهم بکوبید.ذکر این نکته ،ظریف است که بدانید در همین بندرعباس مدیرانی بومی منصوب شدند که در اولین اقدامشان انتقال خانواده هایشان به تهران بود.

مدیرانی غیر بومی و پروازی نیز در این استان کم نبودند که حتی حاضر به انتقال خانواده خود به این خطه نشدند و تنها دو الی سه روز در خدمت اداره خود و مردم استان  بودند .

مدیران، باید میدانی و بطور صادقانه در خدمت مردم همین شهر و استان باشند که موقعیت ها را از نزدیک لمس کند.فارغ ازهر گونه اما و اگر ها و قوانین و کاغذ بازی های دست و پاگیر‌.به معنای واقعی کلمه نوکر و خدمتگزار مردم این منطقه باشند.چه بسا مدیران و مسئولین بومی و غیر بومی هم بودند که فارغ از مسائل و مرزبندی‌های جغرافیای شهری در توسعه شهر بندرعباس و استان هرمزگان مشارکت داشتند.

اقای استاندار، بنده بعنوان یک فعال ورزشی و مطالبه گر اجتماعی در استان باید به عرض برسانم که ورزش در استان هرمزگان، استانی که در خبرها از آن به عنوان پایتخت اقتصادی ایران نام برده میشود بسیار فقیر و محروم مانده و در زمان خود جای بحث و گفتگوی بسیار دارد.زیرا ورزش یک زیرساخت قوی و اثبات شده در تامین امنیت و سلامت هر جامعه در حال توسعه و توسعه یافته است.در واقع هرچه درامر ورزش سرمایه گذاری کنید از هزینه های امنیت و سلامت جامعه خود کاسته اید.

و چه بسا ورزشکاران و قهرمانان ملی این استان که تعدادشان کم هم نبوده  بدلیل همین فقر و محرومیت ورزشی  مجبور به ترک ورزش شدند و یا در سطح ورزش درون استانی ،  تنها به آموزش آموخته های خود به نسل‌های بعد از خود اکتفا کرده آند. که خود این نیز تاثیر بسزایی در از بین رفتن انگیزه ،در نسل‌ها و دورهای بعد کاملا عیان و مشهود است.

آقای استاندار،استان هرمزگان با دارایی های موجود،دریا  و معادن و کارخانجات تولیدی، نمی‌تواند استان محروم کشور باشد و به نظر اینجانب استان مظلوم برازنده ترین واژه برای حال فعلی این استان غنی است.که با مدیریت جدی و انقلابی که در همت و نیت شما با اتکال به خداوند منان و همت مسولین دلسوز و خواست مردم غیور هرمزگان، در پایان دولت کار و کرامت دیگر نه واژه محروم نه واژه مظلوم پسوند استان غنی هرمزگان نباشد.

آقای استاندار ،هرمزگان سرزمین نخبگان پنهان است.که اگر هنرمندانه بنگرید و بخواهید بی ادعا شما را مومنانه شما یاری خواهند کرد.

قدر مسلم شما بهتر از این حقیر میدانید که فشار های سیاسی بسان طوفانی است که اگر اندکی مقاومت کنید گذر میکنند و میروند.

که قطعا سوابق درخشان مدیریتی شما خود  گویای بی ادعای قدرت ، مقاومت و ایستادگی و پشت کار انقلابی  شماست.

آقای استاندار بنده انتصابتان را تبریک نمیگویم ، بلکه از صمیم قلب برای شما بزرگ خادم ملت هرمزگان دعا و آرزوی توفیق ، سربلندی روز افزون و  موفقیت در مسولیت خطیر خود ،را  از ایزد منان خواستارم

ومن الله التوفیق

سعید جلیلیان.رییس ه‍یات کشتی کارگری شهرستان بندرعباس