آیین افتتاح خانه بهداشت پیوشک جاسک

این آیین  باحضور مهندس جواد پوردکان سرپرست شبکه بهداشت و درمان جاسک، حسن علی میرزایی بخشدار لیردف، عبدالجلیل نوابی، محمد ملایی و احمد امینی نمایندگان خیر و تعدادی از مسولین محلی، معتمدین و اهالی روستا افتتاح شد. مهندس جواد پوردکان سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جاسک در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین سلامت و […]

این آیین  باحضور مهندس جواد پوردکان سرپرست شبکه بهداشت و درمان جاسک، حسن علی میرزایی بخشدار لیردف، عبدالجلیل نوابی، محمد ملایی و احمد امینی نمایندگان خیر و تعدادی از مسولین محلی، معتمدین و اهالی روستا افتتاح شد.

مهندس جواد پوردکان سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جاسک در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین سلامت و بانیان این امر خیر گزارشی از روند احداث و تکمیل این پروژه ارائه کرد: این خانه بهداشت با زیربنای ۱۰۸ مترمربع و به همراه ۸۰ متر مربع دیوار کشی و ۹۰ متر مربع محوطه سازی طی مدت ۳ ماه به همت خیرین بهداشت با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ساخته شد.

وی افزود: امیدواریم مساعدت و مشارکت خیرین شهرستان در حوزه سلامت استمرار یابد و با احداث واحدهای بهداشتی در مناطق مورد نیاز ما را در امر ارتقاع سطح سلامت جامعه کمک کنند.