اتمام پروژه تسطیح مسیر خط ۲۶ اینچ حدفاصل مراکز انتقال نفت قطب آباد- مهرآران

پروژه تسطیح مسیر خط ۲۶ اینچ فرآورده های نفتی حد فاصل مرکز انتقال نفت قطب آباد تا مرکز انتقال نفت مهرآران بطول ۱۰۰ کیلومتر انجام شد. به گزارش پایگاه خبزی صدای گامبرون  ؛ رئیس تعمیرات خط منطقه با اعلام این خبر گفت : این عملیات به منظورصیانت از خط ، پایش و دسترسی به موقع […]

پروژه تسطیح مسیر خط ۲۶ اینچ فرآورده های نفتی حد فاصل مرکز انتقال نفت قطب آباد تا مرکز انتقال نفت مهرآران بطول ۱۰۰ کیلومتر انجام شد.

به گزارش پایگاه خبزی صدای گامبرون  ؛ رئیس تعمیرات خط منطقه با اعلام این خبر گفت : این عملیات به منظورصیانت از خط ، پایش و دسترسی به موقع گروه های عملیاتی جهت انجام تعمیرات و بازدیدهای ادواری وهمچنین رفع تعرضات و پایداری خطوط لوله انجام شد.

امیر طائی بیان داشت: در این عملیات ، تسطیح مسیر عبور و مرورخط ، ترمیم گرده ماهی ، آبراه ها و رفع تعرضات به حریم لوله نفت ۲۶ اینچ و پاکسازی آن انجام شد.

وی با اشاره به انجام بخشی از کار در تابستان که گرمای طاقت فرسا سختی کار را بیش از پیش کرده بود افزود: این عملیات با دقت و سرعت بالا انجام و با توجه به کوهستانی بودن مسیر خط ، عملیات بدون هیچگونه حادثه ای انجام شد.