اجرای برنامه‌های شاد در روستاهای قشم

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی اداره کل کانون هرمزگان، فرحناز شهنوازی مربی مسوول کانون قشم گفت: در هفته ملی کودک با همکاری دهیاری‌ها در روستاها به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداختیم. شهنوازی در خصوص برگزاری برنامه‌های هفته ملی گفت: یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده امسال حضور کانون پرورش […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی اداره کل کانون هرمزگان، فرحناز شهنوازی مربی مسوول کانون قشم گفت: در هفته ملی کودک با همکاری دهیاری‌ها در روستاها به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداختیم.

شهنوازی در خصوص برگزاری برنامه‌های هفته ملی گفت: یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده امسال حضور کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان قشم حضور در بین کودکان روستایی بود.

وی افزود: نمایش انیمیشن، قصه‌گویی با ابزار، بازی و سرگرمی، طرح‌های ادبی، مسابقه واهدای کتاب از جمله فعالیت‌های فرهنگی در روستاها می‌باشد.

مربی مسوول کانون قشم گفت:شادی حق همه‌ی کودکان است و ما مربیان کانون باید شادی‌آفرین لحظه‌های شاد برای تمامی کودکان باشیم.

وی از حضور مربیان کانون قشم در روزهای آتی در مدارس شهر درگهان، روستای ریگو، روستای رمچاه و… نام برد و گفت: امیدوارم با حضورمان در مناطق کم‌تر برخوردار و روستایی بتوانیم لبخند را بر روی لب‌های کودکان ونوجوانان بنشانیم.