اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای مرمت قلعه پرتغالی های جزیره هرمز

در سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به جزیره هرمز مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای مرمت قلعه پرتغالی های این جزیره اختصاص یافت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن بازدید از قلعه پرتغالی های جزیره هرمز بر پژوهش باستان شناسی در این قلعه تاکید […]

در سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به جزیره هرمز مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای مرمت قلعه پرتغالی های این جزیره اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن بازدید از قلعه پرتغالی های جزیره هرمز بر پژوهش باستان شناسی در این قلعه تاکید کرد و برای مرمت این بنای تاریخی، مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی اختصاص داد. همچنین مقرر شد مبلغ ۲۰ میلیارد دیگر از طریق پروژه های عمرانی استانی برای این مرمت این بنا اختصاص یابد. مونسان همچنین ضمن بازدید از روند اجرای پروژه های گردشگری و تفریحی، با صنعتگران و هنرمندان بازارچه صنایع دستی جزیره دیدار و گفتگو کرد و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد. وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همچنین از روند اجرای پروژه اقامتگاه بوم گردی هرمز در جزیره هرمز بازدید کرد.

“بابک پارسا”