ارسال ۵۰ پرونده تخلف روغن نباتی به تعزیرات حکومتی در دی ماه ۹۹

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: دردی ماه امسال ۵۰ مورد پرونده تخلف روغن نباتی توسط بازرسان این سازمان تشکیل شده است. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، عبدالرضا پیروی منش اظهار کرد: در دی ماه سالجاری کارشناسان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ با بازرسی از مراکز خرید […]

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: دردی ماه امسال ۵۰ مورد پرونده تخلف روغن نباتی توسط بازرسان این سازمان تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، عبدالرضا پیروی منش اظهار کرد: در دی ماه سالجاری کارشناسان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استانبا بازرسی از مراکز خرید درسطح عرضه، برای بیش از ۵۰ واحد صنفی متخلف عرضه کننده روغن نباتی تشکیل پرونده داده و پرونده های متشکله جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

وی گفت: بازرسان در دی ماه ۸۵۲ مورد بازرسی از واحدهای عرضه و توزیع روغن نباتی بازدید به عمل آوردند که منجر به کشف ۶۱ بند تخلف به ارزش ریالی یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال شده است.

وی همچنین بر ثبت کلیه موجودی کالاها در سامانه جامع انبارها تاکید و تصریح کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی مکلّف و موظف به ثبت موجودی کالای خود در این سامانه هستند و در غیر این صورت، هر گونه گزارش و یا بازرسی، بعنوان کالای قاچاق و احتکار محسوب شده و حسب قانون با متخلفین برخورد میشود.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در پایان اظهار داشت: شهروندان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با اعلام به سامانه تلفنی ۱۲۴ ما را در رصد بازار همیاری نمایند.