د. مهر ۱۱ام, ۱۴۰۱

استاندار هرمزگان در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی – رکورددار یک خدمت ماندگار باشیم

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

استاندار هرمزگان گفت: تمام دستگاه ها باید تلاش کنند تا بتوانند رکورددار یک خدمت ماندگار باشند.

فریدون همتی در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس و جمعی از نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس اسلامی برگزار شد گفت: در هفته دولت همه کارکنان دولت باید تلاش کنند در مقطع ای که هستند بتوانند کارهای ارزنده دولت را که با همت و پشتکار خود به سرانجام رساندند به نمایش بگذارند و انتخاب دستگاه های برتر و ارزیابی آنها برای این جشنواره کار سختی بود.

وی ضمن تشکر از تامین کنندگان امنیت در استان بیان کرد: جا دارد که از تامین کنندگان امنیت در استان هرمزگان قدردانی کنیم که با تلاش خود آسایش ، آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان می آوردند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: هیچ دلیلی برای انجام نشدن کارها وجود ندارد و در استان هرمزگان تمام ظرفیت ها مهیا است که باید از این ظرفیت ها و فضای همدلی که بین مدیران مسئولان، نمایندگان و امام جمعه بندرعباس حاکم است نهایت استفاده را در پیشبرد اهداف دولت ببریم.

همتی در ادامه افزود: تجلیل از مدیران هر دستگاه نشان دهنده تجلیل از کارکنان آن سازمان و نهاد بوده و تلاش همه ی کارکنان دیده شده است.

وی در ادامه به ظرفیت های خوب موجود در استان خاطر نشان کرد: در حوزه کشاورزی هم برنامه های خوبی در دست اجرا داریم از جمله احداث شهرک گلخانه ۵۰۰ هکتاری و تفاهم نامه ای برای نوسازی و احیا هفت هزار هکتار از باغات میناب نیز با جهاد کشاورزی منعقد شده است.

وی ادامه داد: هرمزگان در سال های آینده نه چندان دور در منطقه و در سطح بین المللی به قطب پرورش میگو تبدیل می شود و این کار بزرگی است که باعث ایجاد اشتغال و رونق می شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد بیان داشت: باید از ظرفیت های رسانه مانند صداو سیما ، روزنامه نگاران و همین گروه های اجتماعی استفاده کنیم و از اینها تشکر می کنم.

“رویا حسینی زاده “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *