استاندار هرمزگان در نشست با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: لزوم تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی

استاندار هرمزگان در نشست با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: لزوم تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی استان هرمزگان استاندار هرمزگان بر لزوم تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی استان هرمزگان، تاکید کرد. به […]

استاندار هرمزگان در نشست با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد:
لزوم تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی استان هرمزگان

استاندار هرمزگان بر لزوم تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی استان هرمزگان، تاکید کرد.

thum a81654b744f0ff49073 IMG 20210526 WA0031 1 44812

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از عملکرد جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، ابراز رضایت و قدردانی کرد.
وی برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و مدیریت توانمند را عامل موفقیت این مجموعه در استان دانست.
استاندار هرمزگان همچنین بر تقویت و ارتقای زیرساخت های امدادی و افزایش خانه های هلال در مناطق روستایی استان هرمزگان، توسط جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت ها و مساعدت های استاندار هرمزگان، عنوان کرد: جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، زمینه لازم را جهت مشارکت خیرین فراهم کرده است و همچنین شاهد افزایش ظرفیت ناوگان امدادی و هوایی، شارژ انبارهای امدادی و توسعه خانه های هلال هستیم.
وی افزود: در حال حاضر ۵۴۰۰ خانه هلال در سطح کشور فعال است که کمک شایانی به کاهش حوادث و سوانح در زمان بحران ها دارد.

 

( مهسا پارسا )