اعضای هیات رییسه انجمن کشتی کارگری استان هرمزگان منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان،یزدان شهبازی رییس انجمن کشتی کارگری، اعضای هیات رییسه این انجمن را منصوب کرد. انجمن کشتی کارگری طی نشستی که با حضور فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد هیات رییسه خود را معرفی کرد. […]

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان،یزدان شهبازی رییس انجمن کشتی کارگری، اعضای هیات رییسه این انجمن را منصوب کرد.

انجمن کشتی کارگری طی نشستی که با حضور فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد هیات رییسه خود را معرفی کرد.

در این نشست که در بیست و یکم بهمن ماه و در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار گردید فرشید اوسپید ضمن تبریک دهه مبارک فجر با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت باید در راستای تکریم خانواده های شهدا کوشش کنیم

فرشید اوسپید ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای اعضای هیات رییسه انجمن کشتی از آنان خواست با جدیت و پشتکار برای خدمت صادقانه به ورزشکاران تلاش کنند.

گفتنی است احکام کادر اجرایی در این مراسم  توسط فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان اهدا شد.

اعضای کادر اجرایی انجمن کشتی استان هرمزگان به شرح ذیل می باشد

_عباس کاظم زاده عضو هیئت رئیسه

 _رحمان قراگزلو   نایب رئیس

 _ذبیح الله شاه منصوری دبیر

_سعید جلیلیان رییس انجمن کشتی کارگری شهرستان بندرعباس

_سجاد کشاورز مسول کمیته مربیان

_علی قراگزلو مسول روابط عمومی