پ. دی ۳۰ام, ۱۴۰۰

اعطای اعتبارنامه های اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

در نشستی با حضور “ابراهیمی” مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، اعتبارنامه های هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان به اعضاء اعطا شد.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در بخش حمل و نقل هر جا که انجمن ها ورود کردند نتیجه و عملکردی خوبی داشتند و با قابلیتها و توانمندی های خود نشان دادند که دولت می تواند به بخش خصوصی اعتماد کند.
هادی ابراهیمی با اشاره به اینکه سیاست وزارت تعاون و کار و این اداره کل بر این است که امور کارفرمایان به خود آنها واگذار شود، گفت: هدف ما توسعه و کمک به انجمن ها است و شما بعنوان شرکای اجتماعی باید سه اصل شفافیت، وحدت رویه و همدلی و رعایت اجرای قانون را سرلوحه کارهای خود قرار دهید.
وی بیان داست: این انجمن با فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و آموزشی خود و ارتقای مهارتهای ارتباطی و کلامی اعضا می تواند در امنیت روانی جامعه تاثیرگذار باشد.
در این نشست اعضاء پیشنهادات خود را مطرح کردند و در پایان اعتبارنامه اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای سواری کرایه بین شهری هرمزگان به اعضاء اعطا شد که ” اصغر صابر صلغی” بعنوان رئیس هیات مدیره “عبدالغفور حبیبی” نائب رئیس هیات مدیره، “علی عالی پور احمدی” خزانه دار، “مهران کریمی و مهراب جعفری ” بعنوان اعضای علی البدل” ، ” فرامرز خیلتاش” بازرس اصلی و ” سید موسی رضایی بلوکی” نیز بعنوان بازرس علل البدل” این انجمن انتخاب شدند.
قابل ذکر است که دوره فعالیت اعضای هیات مدیره انجمن به مدت سه سال و بازرسان نیز یکسال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *