اعلام نتایج مرحله اول مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون نتایج دور اول مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگران کشور که در بندرعباس در حال برگزاری است، اعلام شد. در دور اول این رقابتها که فولاد هرمزگان الف و گلستان رودرروی یکدیگر قرار گرفتند، فولاد هرمزگان با امتیاز ۴۶ بر ۲۴ بر تیم گلستان غلبه کرد. ستارگان فارس با امتیاز […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

ر۲

ر۳

ر۴

ر۵

نتایج دور اول مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگران کشور که در بندرعباس در حال برگزاری است، اعلام شد.
در دور اول این رقابتها که فولاد هرمزگان الف و گلستان رودرروی یکدیگر قرار گرفتند، فولاد هرمزگان با امتیاز ۴۶ بر ۲۴ بر تیم گلستان غلبه کرد.
ستارگان فارس با امتیاز ۵۶ بر ۲۴ حریف خود پودینه طبس را شکست داد و فولاد یزد نیز با ۴۰ امتیاز بر تیم لوله سازی اهواز با ۲۳ امتیاز پیروز شد.
دور دوم این مسابقات از ساعت ۱۶ امروز و با دیدار دو تیم فولاد هرمزگان «ب» و پودینه طبس آغاز و فولاد هرمزگان الف نیز به مصاف فولاد یزد خواهد رفت و از ساعت ۱۶:۴۵لوله سازی اهواز و گلستان با هم جدال خواهند کرد.
دور سوم نیز ساعت ۱۹و با دو دیدار فولاد هرمزگان ب و ستارگان فارس و فولاد هرمزگان الف و لوله سازی اهواز آغاز خواهد شد و ۱۹:۴۵ دقیقه نیز آخرین دیدار این مرحله با مصاف فولاد یزد و گلستان به پایان خواهد رسید.
اولین دوره مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور با حضور هشت تیم از استان‌های مختلف در دو گروه در زمین ساحلی غدیر بندرعباس در حال برگزاری است و تا فردا ادامه خواهد داشت.