د. مرداد ۱۷ام, ۱۴۰۱

افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس

1 دقیقه خوانده شده

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، معاون بازرسی و رئیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، رؤسای اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی، و جمعی خبرنگاران در محل دائمی نمایشگاههای استان افتتاح گردید.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون خلیل قاسمی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت : نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا با هدف ارائه کالا های مورد نیاز مردم ،کنترل قیمتها در بازار و سهولت دسترسی جهت تامین اقلام مورد نیاز همه ساله در تمامی شهرستانهای استان بر پا می شود.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در این فصل از سال اظهار داشت : در این ایام ، نیاز مردم بیشتر به سمت اقلام مورد نیاز مدارس است . لذا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت این اقلام با تلاش مسئولین استان ، اصناف و بازاریان این نمایشگاه راه اندازی شد.
ایشان در ادامه بیان کرد : نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس به مدت ده روز از ۲۱ لغایت ۳۰ شهریور از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲:۳۰ در محل دائمی نمایشگاههای استان دایر می باشد.
قاسمی در ادامه گفت : حدود ۳۰۰ غرفه با اولویت کیف و کفش ، دفترچه ، نوشت افزار ، لوازم التحریر ، پوشاک ، مانتو و شلوار و مواد غذایی و لوازم خانگی در این نمایشگاه،‌ کالاهای خود را با تخفیف ۱۰ الی ۲۰ درصد نسبت به قیمت بازار در مساحتی بالغ بر ۷ هزار متر مربع عرضه می کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در پایان افزود: هرساله استقبال خوبی از این نمایشگاه می شود و تلاش شده است تا از محصولات با کیفیت در این نمایشگاه استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *