افتتاح و آغاز عملیات اجرایی تعدادی از پروژه های مهم عمرانی در هرمزگان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضا مدرس با اعلام این خبر، افزود: طی سفر دو روزه دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به هرمزگان، در روز چهارشنبه پس از حضور در شورای اداری استان در شهرستان جاسک، عملیات اجرایی بندر چند منظوره خمیر با حضور دکتر لاریجانی، استاندار هرمزگان و نمایندگان استان آغاز […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضا مدرس با اعلام این خبر، افزود: طی سفر دو روزه دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به هرمزگان، در روز چهارشنبه پس از حضور در شورای اداری استان در شهرستان جاسک، عملیات اجرایی بندر چند منظوره خمیر با حضور دکتر لاریجانی، استاندار هرمزگان و نمایندگان استان آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین در روز نخست سفر علاوه بر بازدید هوایی از اسکله صادراتی فرآورده های نفتی با ظرفیت یکصد هزار تن، عملیات اجرایی گاز رسانی به بندرخمیر نیز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد.

مدرس از افتتاح پروژه های بخش انرژی در استان با حضور دکتر لاریجانی خبر داد و گفت: در دومین روز از سفر نیز پروژهای مختلفی در حوزه آب استان از جمله مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی در بندرلنگه به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: بازدید از پروژه پرورش ماهی در قفس در گرزه از دیگر برنامه های سفر رییس مجلس شورای اسلامی به هرمزگان است.

“بابک پارسا”