افتخاری دیگر برای هرمزگان ، یک هرمزگانی کاندیدای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

یک هرمزگانی کاندیدای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد   نامزدهای تایید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام معرفی شدند که نام یک هرمزگانی نیز در این میان دیده می شود. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  براساس اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، بعد از بررسی‌های […]

یک هرمزگانی کاندیدای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد
  نامزدهای تایید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام معرفی شدند که نام یک هرمزگانی نیز در این میان دیده می شود.

0e20a55c 2a47 4ec5 981f 297f1c3d1a2e

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون 
براساس اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، بعد از بررسی‌های به‌ عمل آمده توسط مراجع ذیصلاح نظارتی، تاکنون اسامی حسین اخلاقی، سید رضا میرابوطالبی، کاوه درودی، حسین یارمحمدیان، عبدالمهدی نصیرزاده، منصور عبدی، کمال جوانمرد و محمدرضا کاظمی آشتیانی برای حضور در انتخابات ریاست این فدراسیون مورد تأیید قرار گرفته‌است.
حسین اخلاقی از هرمزگان با تایید صلاحیت به عنوان یکی از چهره های مطرح این رشته ورزشی در هرمزگان کاندیدای کرسی ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام است.
گفتنی است؛ وی دارای مدرک دکترای مدیریت دولتی و منابع انسانی است و سابقه ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان، مشاور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، معاون سازمان اتوبوسرانی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی، عضو هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی کشور، سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک، مدیر عامل سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس را در کارنامه دارد.
انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز ۱۳ دی ماه برگزار می‌شود.

حسین اخلاقی را به جرات می توان مرد اخلاق در ورزش هم نامید، با آرزوی توفیقات روزافزون برای این جوان برومند هرمزگانی و تمامی جوانان استان هرمزگان

 

بابک پارسا /////