چ. اردیبهشت ۲۲ام, ۱۴۰۰

امضاء تفاهم نامه مشترک سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: فرهنگ غنی و سرشار از درس دفاع مقدس از جمله ثروت هایی است که ملت ما در اختیار دارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، معدن و تجارت هرمزگان، خلیل قاسمی افزود: ترویج روحیه ایثار و شهادت و حفظ روحیه استکبار ستیزی و متکی به توان بومی و داخلی کشور با یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس امکان پذیر است.

دریادار دوم پاسدار مدیرکل حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس استان هرمزگان نیز اظهار داشت: پیشرفت مملکت و توفیق انقلاب اسلامی مرهون دلاورمردانی است که در هشت سال دفاع مقدس از خود گذشتند.

حبیب اله میرزایی افزود: آرامش امروز مان را مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم.

وی عنوان کرد: آزادسازی خرمشهر  با تلاش قاطعانه رزمندگان و شهدای دفاع مقدس بدست آمد که با این کار خود به مردم جهان ثابت کردند که هر کاری را با تلاش و همت می توان انجام داد.

در همین راستا تفاهم نامه مشترک فی مابین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان و اداره کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان همزمان با سالروز مرحله دوم عملیات بیت المقدس (آزادسازی خرمشهر) منعقد گردید.

برخی از اهداف این تفاهم نامه، برگزاری کارگاه آموزشی خاطره نویسی و شعر، همکاری در خصوص تهیه و تدوین کتاب پژوهشی نقش صنعت و معدن هرمزگان در دفاع مقدس، همکاری در ساخت کلیپ؛ مستند شهدا و برگزاری یادواره شهدای صمت، برگزاری دوره آموزشی روایتگری دفاع مقدس ویژه خانواده ها و کارکنان علاقه مند به این حوزه، حمایت از تولیدات دفاع مقدس شامل؛ ساخت فیلم، چاپ کتاب، برپایی نمایشگاه و… است.

همکاری در برگزاری گردهمایی های بزرگ دفاع مقدس و مناسبت های ملی و استانی مانند؛ سوم خرداد، ۱۲ تیر و هفته دفاع مقدس، مشارکت در ساخت یادمان شهدای گمنام استان با همکاری معادن و کارخانه های استان، حمایت از ساخت اپلیکیشن معرفی شهدای استان هرمزگان با قابلیت جستجو برای تلفن همراه از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

شایان ذکر است این تفاهم نامه که با امضای مدیران کل به مدت ۳ سال منعقد گردید، مفاد آن هرکدام به تنهایی پس از انعقاد قابل اجراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *