اهدای بسته لوازم خانگی و نوشت افزار به اهالی روستای سرتیکن جاسک توسط ؛ شرکت توزیع برق هرمزگان

از سوی شرکت توزیع برق هرمزگان صورت گرفت اهدای بسته لوازم خانگی و نوشت افزار به اهالی روستای سرتیکن جاسک به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون در مراسمی باحضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد و محمد رادمهر فرماندار جاسک، بسته کمک های شرکت توزیع نیروی برق به اهالی روستای سرتیکن جاسک اهدا شد. منابع […]

از سوی شرکت توزیع برق هرمزگان صورت گرفت

اهدای بسته لوازم خانگی و نوشت افزار به اهالی روستای سرتیکن جاسک

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

در مراسمی باحضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد و محمد رادمهر فرماندار جاسک، بسته کمک های شرکت توزیع نیروی برق به اهالی روستای سرتیکن جاسک اهدا شد.

منابع این کمک ها از محل صرفه جویی در مصرف برق کشور در تابستان امسال جمع آوری و به این روستا اختصاص یافت. برای اهدای این کمک ها سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان از سوی شرکت توانیر تعیین شد که روستای سرتیکن شهرستان جاسک باتوجه به محرومیت این منطقه برای اهدای این بسته ها انتخاب شد.

این بسته ها شامل ۲۸ یخچال و پنکه و ۵۰ بسته نوشت افزار ویژه دانش آموزان است که طی مراسمی به اهالی این منطقه اهدا شد. باتوجه به اینکه روستای سرتیکن به تازگی برق دار شده، انشعاب برق نیز به صورت کامل با هزینه شرکت توزیع نیروی برق به منازل این روستا واگذار می شود.

 

 

مهسا پارسا/////