اکران فیلم نپتون، یک بحران خانوادگی در سینما ستاره شهر

نپتون فیلم ایرانی به کارگردانی محمدابراهیم غفاریان، نویسندگی مرجان ساداتی و تهیه‌کنندگی سیاوش امین‌پور، چهار شنبه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۲۲ در سالن ستاره جنون بندرعباس اکران شد.

فیلم نپتون یکی از فیلم‌های اجتماعی حاضر در جشنواره فیلم فجر است که آرمین رحیمیان در نقش اصلی آن بازی می‌کند. در خلاصه داستان فیلم نپتون آمده است: افسانه و همسرش به دلیل مشغله کاری از فرزند خود غافل شده اند که فرزند آنها دچار مشکلی می‌شود… اما عوامل فیلم، این خلاصه رسمی را منتشر کرده‌اند: «یک سال نپتون، معادل ۱۶۵ سال زمینه! یعنی یک بچه یک ساله توی نپتون یک پیرِ ۱۶۵ ساله روی زمینه!»

بازیگران و عوامل فیلم نپتون: محمدابراهیم غفاریان از هنرمندان جوان مشهد، کارگردان نپتون است و اولین تجربه کارگردانی‌اش را از سر گذرانده و سیاوش امین‌پور نیز تهیه‌کننده این فیلم است و نویسندگی را هم مرجان ساداتی به عهده داشته است. آرمین رحیمیان که بسیاری بازی او را در فیلم شبی که ماه کامل شد ستایش کردند در نپتون نقش اصلی را بازی می‌کند و بهدخت ولیان همراه با امین میری، رها خدایاری، آیدا ماهیانی، ندا عقیقی با حضور مسعود کرامتی و بهناز جعفری در کنار بازیگران کودک: امیررضا جوکار، ماهک حقیقی، آرتین تیموری و با معرفی بهداد بلیغ‌ و شهلا اکبری، بازیگران فیلم هستند. موسیقی فیلم را کارن همایونفر ساخته است.

گفتنی است: این جشنواره از تاریخ ۱۷ الی ۲۱ بهمن ماه در طبقه سوم مجتمع تجاری فرهنگی ستاره شهر , جنب سینما ستاره شهر برگزار می شود.