ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

ایران اسلامی حافظ امنیت منطقه است/ نیروهای مسلح سرمایه ملی و نقطه اتکای کشورند

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رییس مجلس شوری اسلامی با اشاره به رشادت های حافظان حریم کشور در مقاطع مختلف تاریخی تصریح کرد: نیروهای مسلح سرمایه ملی و نقطه اتکای کشور در توسعه و آبادانی هستند.

سومین رژه ملی نیروهای مسلح با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین عالیرتبه لشکری و کشوری در کنار آبهای خلیج فارس و در بلوار ساحلی بندرعباس برگزارشد .

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران این مراسم با اعلام اینکه ایران اسلامی حافظ امنیت منطقه است اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حمایت از ملت های عراق و سوریه چشم ترویست را کور کرده و داعش را معادلات منطقه و جهان حذف نمودند.

وی ادامه داد: نیروهای نظامی ایران اسلامی که توانمندی خود را در دفاع مقدس آشکار کرده اند،برای همیشه در قلب ملت ایران جای دارند.

رییس مجلس شوری اسلامی با اشاره به رشادت های حافظان حریم کشور در مقاطع مختلف تاریخی تصریح کرد: نیروهای مسلح سرمایه ملی و نقطه اتکای کشور در توسعه و آبادانی هستند.

لاریجانی تصریح کرد: جانبازان عزیز در نیروهای مسلح که در دوران هشت سال دفاع مقدس پیشتازان حرکت ملت بوده و امروز هم افتخار ما هستند ، شهدای زنده اند.

شایان ذکر است : در این مراسم فرمانده کل ارتش، جانشین فرمانده کل سپاه، فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه، فرمانده نیروی هوایی ارتش، فرماندهانی از نیروی انتظامی، قرارگاه پدافند هوایی و هوافضای سپاه، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار ، رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسوولان عالی رتبه کشوری و استانی شرکت داشتند.

در جریان برگزاری این رژه یگانهای نمونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی اعم از رزمی، لجستیک، هوایی، زمینی، دریایی ، سطحی و زیر سطحی توانمندی  واقتدار خود را به نمایش گذاشتند. 

برگزاری رژه هوایی مشترک جنگنده های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انواع جنگنده های شکاری، تاکتیکی، شناسایی، ترابری و سوخت رسان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دیگر جلوه های این مراسم بود و اقتدار، صلابت و توان خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و سپاه به نمایش گذاشته شد.
“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *