بازدید استاندار هرمزگان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرعباس که همزمان با هفته ملی کودک انجام شد، با بیان اینکه کارهای بسیار زیبا و تخصصی در این مرکز صورت گرفته است، عنوان کرد: اقدامات این مرکز […]

 
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرعباس که همزمان با هفته ملی کودک انجام شد، با بیان اینکه کارهای بسیار زیبا و تخصصی در این مرکز صورت گرفته است، عنوان کرد: اقدامات این مرکز موجب مهارت آموزی و آموزش یادگیری علوم مختلف و پژوهش به کودکان و نوجوانان می شود.

وی ادامه داد: از دیگر کارهای ارزنده صورت گرفته در این مجموعه، ایجاد کتابخانه و برگزاری کارگاه های تخصصی آموزش داستان نویسی، شعر و همچنین برپایی نمایشگاه های آشنایی با طبیعت است.

استاندار هرمزگان افزود: کودکان و نوجوانان سرنوشت آینده جامعه را رقم می زنند و بنابراین حضور و فعالیت آنها در چنین مراکزی موجب می شود که در خصوص موضوعات مختلف تفکر کنند که در زندگی آنها بسیار تاثیرگذار است.

همتی بیان داشت: فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موجب تربیت افراد محقق و آشنا با مهارت های مختلف می شود و جامعه ما از انسان هایی فعال به لحاظ فکری برخوردار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایده های بسیار خوبی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان اجرایی شده است، اظهار داشت: فعالیت های این مجموعه در هرمزگان را به صورت ویژه مورد حمایت قرار می دهیم چون این فعالیت ها در نسل جدید تاثیرات مثبت بسیاری خواهد داشت.

استاندار هرمزگان گفت: طرح راه اندازی پارک علمی مخصوص کودکان و نوجوانان در هرمزگان بسیار خوب و در کشور نمونه است که برای اجرای آن حمایت لازم را خواهیم داشت.