بازدید عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان هرمزگان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی

بازدید مدیر کل پست استان هرمزگان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی   عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان هرمزگان، از روند واکسیناسیون کارکنان پست بازدید کرد.   به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان با حضور در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی واحد […]

بازدید مدیر کل پست استان هرمزگان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی

 

عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان هرمزگان، از روند واکسیناسیون کارکنان پست بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان با حضور در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، از نزدیک روند واکسیناسیون همکاران را مورد بازدید قرار داد.

عبدلی در این بازدید اظهار داشت: خدمت رسانی و توزیع مرسولات، جزو شرح وظایف سازمانی شرکت ملی پست است و از ابتدای شیوع بیماری کرونا، کارکنان پست استان نیز مانند کادر بهداشت و درمان بدون تعطیلی مشغول ارائه خدمت بودند.

وی گفت: با توجه به مبادله حجم عظیمی از مرسولات در شبکه پستی کشور و به دنبال تحقق شعار “در خانه بمانیم” که خرید‌های اینترنتی مردم افزایش پیدا کرد، فعالیت پست هم برای ارسال مرسولات به درب منازل افزایش یافت و به سبب ارتباط تنگاتنگ میان کارکنان پست با مردم، شاهد ابتلای تعدادی از همکاران به بیماری کرونا بودیم.

مدیرکل پست استان هرمزگان افزود: در این شرایط، واکسیناسیون کارکنان پست، امری ضروری بود و در اینجا لازم است از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران به جهت حمایت و پیگیری واکسیناسیون همکاران پستی، تشکر و قدردانی ویژه داشته باشیم.

وی افزود: از سه روز قبل کار واکسیناسیون کارکنان ادارات پست شهرستان ها آغاز شد و امروز شاهد واکسیناسیون کارکنان ستادی و اجرایی اداره کل پست استان و شهرستان بندرعباس هستیم.

عبداله عبدلی در این بازدید که سرپرست معاونت پشتیبانی پست استان نیز حضور داشت، در جریان مراحل مختلف واکسیناسیون قرار گرفتند و در پایان ضمن ابراز رضایت کامل، از روند ارائه خدمت به کارکنان پست هرمزگان، از همه همکاران پر تلاش دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت تقدیر و قدردانی نمودند.

عبداله عبدلی، مدیر کل پست استان هرمزگان در پایان گفت: آن تعداد از همکاران مجموعه پستی استان هرمزگان که در این مرحله از واکسیناسیون به دلایل مختلف از جمله بیماری و یا داشتن علایم کرونا نتوانسته‌اند واکسن دریافت نمایند، نگران نباشند و به زودی همه آنها نیز واکسینه می‌شوند.

 

بابک پارسا///