بازدید مشترک از واحدهای صنفی شهرستان سیریک

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیریک به همراه کارشناسان  امور اقتصادی، بهداشت محیط شبکه بهداشت این شهرستان گشت مشترک بازرسی از واحد های صنفی و خدماتی این شهرستان بعمل آوردند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  محمد کریمی هدف از اجرای گشت مشترک بازرسی را نظارت، کنترل و رسیدگی به دغدغه ها و […]

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیریک به همراه کارشناسان  امور اقتصادی، بهداشت محیط شبکه بهداشت این شهرستان گشت مشترک بازرسی از واحد های صنفی و خدماتی این شهرستان بعمل آوردند.

jask

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  محمد کریمی هدف از اجرای گشت مشترک بازرسی را نظارت، کنترل و رسیدگی به دغدغه ها و مشکلات حوزه اصناف دانست.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک گفت :با توجه به قانون و کارگروهها، تیمهای نظارتی وظایف خود را اعم از رصد، تذکر، برخورد، نظارت و تشکیل پرونده انجام میدهند.

وی افزود:با تمام این نظارتها مردم در راستای نظارت توقع و انتظارات بیشتری دارند و مطالبات مردمی میتواند گویای این انتظار باشد.

کریمی عنوان کرد: ارائه گزارشتوسط مردم به تشدید نظارت بر صنوف کمک خواهد کرد، لذا مردم باید در نظارت و بازرسی بازار کمک کنند.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک اضافه کرد:تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ نامه در معرض دید عمومی مردم هستند و شهروندان عزیز و  ارجمند می توانند هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی ، کم فروشی،احتکار، عدم نصب قیمت را به شمارهای ۱۲۴ و ۰۷۶۴۲۳۷۴۵۴۴ صنعت معدن تجارت شهرستان اعلام نمایند.

نظارت و بازرسی از ۲۳ واحد صنفی شهرستان جاسک

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جاسک اظهار داشت: در ادامه بازدیدهای طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ گشت مشترکی توسط واحد بازرسی و نظارت اداره صمت به اتفاق کارشناس اتاق اصناف از تعداد ۲۳ واحد صنفی در سطح شهر بازدید بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، نجفی گفت:  در این گشت که به اتفاق کارشناسان مربوطه برگزار گردید از ۲۳ واحد صنفی شهرستان جاسک بازدید بعمل آمد.

وی افزود: در این راستا ۴ پرونده تخلف به ارزش ریالی چهار میلیون و۳۰۰ هزار ریال پرونده تخلف تشکیل گردید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جاسک عمده تخلفات را گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید عنوان کرد و افزود: پرونده تخلف واحدهای متخلف جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

نجفی در پایان گفت: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده تخلفات صنفی چه حضوری و چه از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ و شماره تلفن ۰۷۶۴۲۵۲۱۴۳۴ اتحادیهای صنفی گزارش دهند تا در سریعترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.