بازدید معاونین امور استانها و مجلس حوزه هنری از مجموعه فرهنگی بوکتاب بندرعباس

دکتر داود ضامنی، معاون فرهنگی امور استان و مجلس حوزه هنری به همراه دکتر سینا دلشادی، معاون اجرایی امور استان‌ها و انوشیروان پیش دار، رییس حوزه هنری استان هرمزگان از مجموعه فرهنگی بوکتاب بندرعباس بازدید و با مدیریت این مجموعه دیدار کردند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، در این دیدار که به منظور […]

دکتر داود ضامنی، معاون فرهنگی امور استان و مجلس حوزه هنری به همراه دکتر سینا دلشادی، معاون اجرایی امور استان‌ها و انوشیروان پیش دار، رییس حوزه هنری استان هرمزگان از مجموعه فرهنگی بوکتاب بندرعباس بازدید و با مدیریت این مجموعه دیدار کردند.

ح۲

ح۳

ح۴

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، در این دیدار که به منظور ایجاد پیوند بیشتر بین حوزه هنری هرمزگان و مجموعه بوکتاب انجام پذیرفت ؛ فرشید میرزایی، مدیریت این مجموعه در توضیحاتی بیان داشت که بوکتاب را با مساحتی بالغ بر دوهزار مترمربع و سی هزار عنوان کتاب می توان بعد از باغ کتاب تهران دومین مرکزعرضه محصولات فرهنگی در ایران دانست.
وی با تجلیل از نگاه فرهنگی مدیران و مسئولان حوزه هنری بیان داشت : ارتباط بسیار خوبی از زمان تاسیس مجموعه بوکتاب بین این دو مجموعه شکل گرفته است به طوری که میتوان حوزه هنری هرمزگان را جدی ترین‌ حامی بوکتاب و هنرمندان استان دانست.
رییس حوزه هنری نیز ضمن تقدیر از مدیریت مجموعه بوکتاب اظهار نمود : اگرچه بوکتاب یک مجموعه خصوصی است اما در همین مدت کوتاه به یکی از جدی ترین مراکز گردشگری فرهنگی در استان تبدیل شده است که حوزه هنری هرمزگان نیز بسیاری از برنامه ها و کارگاه های خود را در این مرکز برگزار و در طول هفته ، حداقل سه الی چهار برنامه فرهنگی را در این مجموعه برگزار می نماید.
در ادامه دکتر ضامنی، معاون فرهنگی امور استان ها و مجلس حوزه هنری با تجلیل از اقدام فرهنگی این مجموعه بیان داشت : به خوبی میتوان موج مثبتی که از انرژی وجود کتاب ها در چنین محیطی وجود دارد را دریافت نمود و امروز بسیار خوشحالم که در استان هرمزگان چنین مجموعه فرهنگی مهم با منابع و کتب ارزشمندی وجود دارد که می تواند در ارتقاء سطح مطالعاتی هنرمندان و پژوهشگران این استان سهم بسیار مهمی داشته باشد .