بازدید ۴ هزار دانش‌آموز و دانشجو از بزرگترین پالایشگاه کشور

در سال ۱۴۰۱ بیش از ۴ هزار دانش‌آموز و دانشجو در قالب اردوهای راهیان پیشرفت از دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان جوان کشور در بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان بازدید به عمل آوردند. مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تأکید ویژه ایشان بر جهاد تبیین، بیان کرد: اولویت […]

در سال ۱۴۰۱ بیش از ۴ هزار دانش‌آموز و دانشجو در قالب اردوهای راهیان پیشرفت از دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان جوان کشور در بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان بازدید به عمل آوردند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تأکید ویژه ایشان بر جهاد تبیین، بیان کرد: اولویت مهم تاریخ نگاری و بازگو کردن دستاوردهای نظام اسلامی در تمامی حوزه‌ها از جمله صنعت نفت، بهترین راهکار در راستای ابهام‌زدایی و هویت‌سازی برای مردم به ویژه جوانانی که در معرض خوراک خبری مسموم قرار دارند.

علیرضا جعفرپور تصریح کرد: در این دوران که دشمنان به دنبال تضعیف روحیه جوانان و نوجوانان که آینده سازان کشور عزیزمان هستند، این قشر با ارتقای سطح عملی و فرهنگی خود نقشه شوم آنان را به نابودی خواهند کشاند.

وی افزود: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان یک دستاورد ملی محسوب می‌شود که در اوج تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی به دست متخصصان داخلی کشور عزیزمان ایران، ساخت و راه اندازی شد و هم اکنون سهم بیش از ۴۰ درصدی در تولید بنزین کشور را عهده دار است.

جعفرپور ادامه داد: پیش از راه اندازی این پالایشگاه ما وارد کننده بنزین بودیم و با افزایش تحریم‌های خصمانه، دشمنان به دنبال ایجاد تنگناهایی برای ورود بنزین به کشور بودند که جوانان این مرز و بوم با راه اندازی چنین پالایشگاهی توانستند نقشه شوم آنان را به نابودی بکشانند و علاوه بر خودکفایی بنزین توانستیم برای نخستین بار به عنوان صادرکننده بنزین در میان ابر قدرت‌های جهان حضور پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: در راستای تبیین جهاد صورت گرفته در ابر پالایشگاه ستاره خلیج فارس برگزاری هفتگی اردوهایی با عنوان راهیان پیشرفت در این پالایشگاه برگزار شد که در این اردوها بازدیدکنندگان با دستاوردهای متخصصان جوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان آشنا شدند.

این مقام مسئول در پایان گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان پیشگام برپایی اردوهای راهیان پیشرفت در کشور، در سال ۱۴۰۱ میزبان بیش از ۴ هزار نفر از دانش آموزان و دانشجویان بوده است.