با همت نیروی انتظامی استان هرمزگان صورت گرفت : کشف بیش از یک تن تریاک در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و ۸۵ کیلو مواد مخدر تریاک در ۲۴ساعت گذشته در استان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون سردار ” غلامرضا جعفری” در تشریح این خبر بیان داشت اظهار داشت: مأموران مبارزه با موادمخدر استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ،طرح ضربتی مقابله […]

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و ۸۵ کیلو مواد مخدر تریاک در ۲۴ساعت گذشته در استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

سردار ” غلامرضا جعفری” در تشریح این خبر بیان داشت اظهار داشت: مأموران مبارزه با موادمخدر استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ،طرح ضربتی مقابله با قاچاق مواد مخدر را در شهرستان های بندرعباس ، خمیر و بستک مدت ۲۴ ساعت اجرا کردند .

وی افزود: ماموران در اجرای این طرح با اشراف اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان سه باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و ضمن شناسایی و توقیف ۳ دستگاه خودرو متعلق به سوداگران ،در عملیات جداگانه ۳ نفر از سوداگران را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت:در بازرسی دقیق از خودروهای قاچاقچیان یک تن و ۸۵ کیلو مواد مخدر تریاک کشف و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء احتمالی این باندها ادامه دارد.

 

بابک پارسا ///