“برگزاری اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان”

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات استانداری هرمزگان برگزار شد. در ابتدای جلسه استاندار هرمزگان بیان نمود: با توجه به طیف گسترده مخاطبین در خصوص انتخابات، باید تفکیک محتوا برای هر قشری جداگانه […]

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات استانداری هرمزگان برگزار شد.
در ابتدای جلسه استاندار هرمزگان بیان نمود: با توجه به طیف گسترده مخاطبین در خصوص انتخابات، باید تفکیک محتوا برای هر قشری جداگانه در نظرگرفته شود از اینرو جامعه هدف سیستم برنامه ریزی و شبکه توزیع را مشخص و ظرفیت ها و ابزار خود را جهت تبلیغ معین نماییم.

دوستی اظهار داشت: دستاوردهای جمهوری اسلامی در استان هرمزگان باید گفته شود و طرح این موضوع منوط به یک دولت خاص نباشد و همه دستاوردها بیان شود تا مردم از خدمات خدمتگزاران خود مطلع شوند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان به دستاوردهای هرمزگان بعد از انقلاب اشاره کرد و بیان نمود: باید مشخص شود هرمزگان قبل از انقلاب کجا بوده و اکنون به چه جایگاهی رسیده است وقتی مردم این همه رشد در زمینه های مختلف را ببینند قطعا با دولتمردان همسو خواهند شد.

در ادامه اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیر جلسه بیان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که بر حضور پرشور مردم جهت شرکت در انتخابات تاکید دارند ما هم باید این شرایط را به نحو احسن فراهم کنیم و برنامه ریزی های دشمنان را که به دنبال تضعیف حضور مردم هستند خنثی نماییم.

دبیرشورای اطلاع رسانی گفت: مردم را باید به نتیجه انتخابات امیدوار کنیم و آنها باید بدانند که خودشان هستند که سرنوشت خود را رقم می زنند.

وی ادامه داد: مهمترین بحث انتخابات امنیت، سلامت و رقابتی بودن آن است که تشریح آن باعث مشارکت بیشتر مردم در انتخابات خواهد شد.

گفتنی است: در پایان این جلسه دیگر اعضاء نکته نظرات خود را مطرح و مصوباتی نیز به تصویب رسید.