برگزاری جشن ازدواج بزرگ خانواده ستاره خلیج فارس

، نخستین جشن ازدواج خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس با حضور ۱۵۰ زوج که در یک سال گذشته راهی خانه بخت شده بودند با حمایت مدیرعامل این شرکت به همت امور بانوان و خانواده عظیم‌ترین مجموعه نفتی کشور برگزار شد. این مراسم که نخستین جشن ازدواج در این پالایشگاه جوان کشور به شمار می‌رفت با […]

، نخستین جشن ازدواج خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس با حضور ۱۵۰ زوج که در یک سال گذشته راهی خانه بخت شده بودند با حمایت مدیرعامل این شرکت به همت امور بانوان و خانواده عظیم‌ترین مجموعه نفتی کشور برگزار شد.

این مراسم که نخستین جشن ازدواج در این پالایشگاه جوان کشور به شمار می‌رفت با اجرای برنامه‌های مراسم نمادین عروسی سنتی هرمزگانی، اجرای موسیقی، طنز و برگزاری کارگاه مشاوره ازدواج همراه بود.

در نخستین جشن ازدواج خانواده ستاره خلیج فارس سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، حمیدرضا زارعی مدیر کل امور اجتماعی استانداری هرمزگان، اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، محدثه درویشی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان و رضوان رجبوند مسئول امور بانوان شورای فرهنگی منطقه سه صنعت نفت کشور به عنوان مهمانان ویژه حضور یافتند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در این مراسم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ازدواج آسان و جوان سازی جمعیت، بیان کرد: مفتخریم امروز ازدواج ۱۵۰ زوج شرکت نفت ستاره خلیج فارس را جشن می‌گیریم و اینکه در یک سال گذشته این تعداد از کارکنان پالایشگاه جوان کشور توانسته‌اند راهی خانه بخت شوند بسیار جای مسرت و شادمانی دارد.

علیرضا جعفرپور افزود: تمامی حمایت خود را از ازدواج آسان جوانان به کار می بندیم تا روز به روز بتوانیم جوانی جمعیت و بالندگی میهن اسلامی‌مان را شاهد باشیم.

گفتنی است پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه کشور یکی از مجموعه‌های عظیم صنعتی جوان کشور است و از نیروی انسانی جوان و نخبه داخلی بهره گرفته است