برگزاری دوره تولید محتوا در حوزه‌ی محیط‌ زیست

به همت اداره کل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان و با مشارکت خانه مطبوعات و رسانه‌ها و شرکت نفت ستاره خلیج فارس دوره آموزشی تولید محتوا در حوزه‌ی محیط‌زیست برای خبرنگاران و کارشناسان این حوزه در استان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، مطهره عابدینی رئیس اداره آموزش حفاظت محیط‌زیست هرمزگان در تشریح این خبر […]

به همت اداره کل حفاظت محیط‌زیست هرمزگان و با مشارکت خانه مطبوعات و رسانه‌ها و شرکت نفت ستاره خلیج فارس دوره آموزشی تولید محتوا در حوزه‌ی محیط‌زیست برای خبرنگاران و کارشناسان این حوزه در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، مطهره عابدینی رئیس اداره آموزش حفاظت محیط‌زیست هرمزگان در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای گرامیداشت هفته‌ی محیط‌زیست و با هدف ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست و مطالبه گری در این حوزه، دوره آموزشی تولید محتوا در حوزه‌ی محیط‌زیست برای خبرنگاران در هرمزگان برنامه‌ریزی شد.
وی بیان داشت: شب گذشته این دوره آموزشی به همت اداره کل حفاظت از محیط‌زیست هرمزگان و با مشارکت خانه مطبوعات و رسانه‌ها و شرکت نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد که به دلیل انتخاب هوشمندانه‌ی مدرس، بازخوردهای مثبتی را از شرکت‌کنندگان دریافت کردیم.
عابدینی اضافه کرد: در این دوره بیش از ۳۰ نفر خبرنگار با هدف ارتقا و افزایش ظرفیت‌ها همچنین افزایش توان علمی در حوزه حفاظت محیط‌زیست به‌صورت وبینار حضور داشتند که دستاورد اصلی آن جهت‌دهی افراد جامعه در راستای رشد و تعالی محیط‌زیست خواهد بود.
وی ادامه داد: در این دوره آموزشی خبرنگاران حوزه محیط‌زیست استان ضمن بیان مشکلات و چالش‌های خبری که در حوزه محیط‌زیست هرمزگان با آن روبرو هستند آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی کمک به رفع مشکلات زیست‌محیطی استان را دریافت کردند.
رئیس اداره آموزش حفاظت محیط‌زیست هرمزگان در پایان برگزاری دوره‌های آموزشی در بستر فضای مجازی را فرصتی برای افزایش توانمندی افراد ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانست و تأکید کرد: امیدواریم امسال با طرح‌ریزی برنامه‌های آموزشی متنوع بیش‌ازپیش در راستای حفاظت از محیط‌زیست و ارتقای سطح آگاهی عمومی تلاش کنیم.