“برگزاری دومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی در استان هرمزگان”

انوشیروان پیشدار معاون هنری و سینمایی بیان کرد: دراین دوره از آزمون تعداد ۶۶۴ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۸۹ نفر خانم و ۴۷۵ نفر آقا می باشد. پیشدار به نحوه برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: این دوره از آزمون فرهنگ و هنر بصورت آنلاین برگزار شد که سوالات امتحان به صورت […]

انوشیروان پیشدار معاون هنری و سینمایی بیان کرد: دراین دوره از آزمون تعداد ۶۶۴ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۸۹ نفر خانم و ۴۷۵ نفر آقا می باشد.

پیشدار به نحوه برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: این دوره از آزمون فرهنگ و هنر بصورت آنلاین برگزار شد که سوالات امتحان به صورت لینک به تمام داوطلبین ارسال می شود و آنها با استفاده از گوشی های تلفن همراه می توانند به سوالات خود پاسخ دهند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه گفت: دوره آزمون آنلاین برای اولین بار در استان هرمزگان برگزار می شود که دارای مزایای زیادی است که از جمله می توان به اتلاف وقت و صرفه جویی در مصرف کاغذ اشاره کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور و تلاش همکاران در برگزاری بهتر این آزمون گفت: امیدواریم بتوانیم در دوره های بعد نواقص و کاستی هایی را که در این شیوه از برگزاری آزمون می باشد را برطرف نماییم.