برگزاری نمایشگاه عکس” تا همیشه ” گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در هرمزگان

به همت حوزه هنری هرمزگان ، نمایشگاه عکس ” تا همیشه ” گرامیداشت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در امامزاده سید مظفر(ع ) بندرعباس برگزار شد . به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این نمایشگاه ۲۰ قطعه عکس از تصاویر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه […]

به همت حوزه هنری هرمزگان ، نمایشگاه عکس ” تا همیشه ” گرامیداشت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در امامزاده سید مظفر(ع ) بندرعباس برگزار شد .

ش۰ 1ش۱ 1ش۲ 1ش۳ 1ش۵ 1ش۶ 1ش۷ 2ش۸ 1ش۹ 1ش۱۱ش۴ش۱۲

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این نمایشگاه ۲۰ قطعه عکس از تصاویر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه رزمندگان استان هرمزگان در لشکر ۴۱ ثارالله به

نمایش درآمده است.
انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ، در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و حضور پر شور مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، به دشمنان این سرزمین پیغام داد که مردم ایران همواره متحد و یکپارچه از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع خواهند نمود و به هیچ عنوان از خون شهدای مقاومت نخواهند گذشت.
وی اظهار کرد: حیات سردار شهید سلیمانی، سرشار از درس ایثار و شهادت برای همه ماست و خداوند متعال اجر اخروی همه تلاش‌ها و مجاهدت‌های ایشان را با شهادت ، که آرزوی دیرین شان بود، به این سردار رشید اسلام و انقلاب ، ارزانی داشت.
گفتنی است ، نمایشگاه عکس ” تا همیشه ” با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان در تاریخ سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ در حسینیه امامزاده سید مظفر (ع) بندرعباس برگزار شد.